Online Den otevřených dveří bakalářského studijního programu Manažer obchodu se koná ve středu 8. 3. 2023 od 18,00

Srdečně zveme zájemce o studium při zaměstnání na Den otevřených dveří, který se bude konat ve středu 8. března od 18,00 v platformě MS Teams. Program je určen pro studenty, kteří si potřebují doplnit vysokoškolské vzdělání a získat aktuální poznatky zejména z oblasti managementu, marketingu, retailingu a manažerské informatiky.

Kombinovaná forma studia probíhá formou čtyř nebo pěti třídenních soustředění za semestr vždy v pátek (7:30 – 18:30) a sobotu (8:00 – 15:45) prezenčně , v neděli (8:00 – 15:45) online.

Podmínkou přijetí do bakalářského studijního programu je dosažení úplného středního nebo úplného středního odborného vzdělání. Dalšími podmínkami přijetí jsou minimálně dvouletá praxe (obor proto není určen pro čerstvé maturanty) a vykonání přijímací zkoušky, skládající se z testu ze všeobecných znalostí a z testu z angličtiny.

Přihlášky ke studiu bakalářského studijního programu Manažer obchodu se podávají elektronickou formou na adrese http://prihlasky.vse.cz.

Schůzka v Microsoft Teams
Připojit se přes počítač, mobilní aplikaci nebo zařízení místnosti

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.