Přednáška generálního ředitele společnosti Intersnack a.s. pro ČR a SR Ing. Pavla Čiháka

V rámci předmětu „Marketingové řízení“ studijního programu „Manažer obchodu“ jsme přivítali  Ing. Pavla Čiháka, generálního ředitele společnosti Intersnack a.s. pro Českou a Slovenskou republiku, který se s našimi studenty podělil o své cenné zkušenosti s manažerským rozhodováním ve světě obchodu, zvláště s ohledem na využívání dat z maloobchodního auditu.

Přednáška pana ředitele Čiháka nejen osvětlila důležité aspekty rozhodovacích procesů ve firmě, ale také studentům ukázala, jak kritická může být hloubková analýza trhu a pochopení spotřebitelského chování pro úspěch ve světě podnikání. Toto setkání bylo nejen příležitostí pro studenty získat reálný vhled do praxe manažerského rozhodování, ale také skvělou platformou pro diskusi a výměnu názorů. Velmi si ceníme času a ochoty pana ředitele se se studenty podělit o jeho rozsáhlé znalosti a zkušenosti. Jeho zapojení bylo pro studenty nejen inspirativní, ale i velmi poučné.

Děkujeme a těšíme se na další možnosti spolupráce a značkám #Bohemia, #POM-BÄR, #Chio či #NutLine přejeme dlouhodobý růst!

• Autor: Květa Olšanová
  • Vytvořeno: