Obhajoby a státní závěrečné zkoušky studijního programu ukončily akademický rok 2022/2023

Většina státní závěrečných zkoušek a obhajob bakalářského studijního programu probíhá v červnovém termínu. Studenti, kteří si přejí na přípravu k ústním obhajobám a státnicím využít období prázdnin, si mohou vybrat i termín zářijový. Ve studijním programu máme studenty s pětiletou manažerskou praxí, a proto obhajoby provází obvykle zajímavá diskuze. V letošním ročníku jsme měli i studenty, kteří již byli absolventy jiné vysoké školy a studijní program Manažer obchodu si vybrali proto, aby si doplnili manažerské vzdělání. To byl příklad Ing. Jiřího Fučíka, absolventa ČVUT a dnešním dnem i úspěšného absolventa VŠE.

Srdečně blahopřejeme všem studentům, kteří v akademickém roce 2022/2023 úspěšně studium ukončili!