Zářijové termíny státních zkoušek a obhajob bakalářských prací

Termíny:

• státní závěrečné zkoušky: středa 7. 9. 2022 od 15 h
  • obhajoby bakalářských prací: pondělí 5. 9. 2022 od 14:30

V InSIS je možné zapisovat se na termín státní zkoušky a obhajoby závěrečné práce až od 1. 9.

Předběžný zápis učiňte níže (v rezervačním formuláři vyberte předmět, datum a čas a níže vyplňte své jméno, příjmení a e-mail a v případě BP také příjmení vedoucího):

Předběžný zápis

Na Katedře mezinárodního podnikání se při obhajobách kvalifikačních prací očekává vystoupení studenta doprovázené prezentací jeho kvalifikační práce v PowerPointu. Tato prezentace by měla mít délku cca. 5 minut a následující požadovanou strukturu:

• cíl a účel práce,
  • struktura,
  • metodologie (včetně event. výzkumných otázek a hypotéz),
  • hlavní zjištění,
  • hlavní zdroje.

Po prezentaci následuje diskuse na základě posudků vedoucího práce a oponenta (další relevantní otázky může vznést kterýkoli člen komise). Odpovědi na otázky z posudků mohou být připraveny jako poslední bod prezentace.

Pro usnadnění obhajoby, prosím, pošlete svou prezentaci v aplikaci PowerPoint sekretářce katedry (jarmila.kopecka@vse.cz), a to nejpozději 2 dny před konáním obhajoby.